HAKKIMIZDA

Temelleri 2008 Yılında atılan; Zonguldak, Çaycuma, Devrek, Bartın civarında  potansiyel müşterilerine kaliteli, ekonomik, yenilikçi ve güvenilir hizmet vermeyi ilke edinen Çaycuma Kocaman Matbaa 13 yılı aşan yolculuğunda, gelişmenin ve değişimin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi sağlama misyonunu taşıyan yönetim kadromuz ve çalışanlarımızla aldığımız karar doğrultusunda artık matbaada.com markası ile siz değerli müşterilerimize “internet hızında matbaacılık” sloganı ile hizmet vermekteyiz.

KALİTELİ

Tasarımdan uygulamaya sunmuş olduğumuz bütün hizmetlerimizde değişmez en büyük ilkemiz kalitedir. Biz, kalitenin asla bir tesadüf olmadığına inanırız.

EKONOMİK

En uygun fiyata da çok iyi, dikkat çekici fark yaratabilecek seviyede reklam ve tasarım yapılabileceğine inandık ve uyguluyoruz. Sizin için her zaman iyi bir fikrimiz vardır.

YENİLİKÇİ

Yeni olmak ve yeni kalabilmek en büyük tutkularımızdandır. Çalıştığımız bütün firmalar için her zaman yeni, yenilikçi çözümler sunmak ve markalaşma süreçlerini hızlandırabilmek için coşkuyla çalışıyoruz.

GÜVENİLİR

En güvenilir marka olmanın en büyük marka olmaktan daha iyi olduğuna inanıyoruz. Birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimiz için gönül rahatlığıyla her zaman matbaa, reklam, tanıtım ve tasarım konusunda çalışabilecekleri bir firma olabilmek en büyük ilkemizdir.

Saygılarımızla

Çaycuma Kocaman Matbaacılık – matbaada.com